Top
<script src= Zuzana Brendzová" class="img-responsive">

Zuzana Brendzová

Čo by ste o mne mali vedieť?

Študovala som mediálne štúdia a žurnalistiku na Masarykovej univerzite v Brne, kde som získala magisterský titul. Tomuto štúdiu predchádzali dve bakalárske štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre:

  • Učiteľstvo predmetov výtvarná výchova a anglický jazyk a literatúra
  • Marketingová komunikácia a reklama

Popri škole som pracovala na rôznych pozíciách napríklad ako grafický dizajnér, správca e-shopu či marketingový pracovník. Po škole som bola asistentka marketingového riaditeľa a neskôr marketingová manažérka pre iStores - Apple Premium Reseller. Po tejto skúsenosti som sa dostala na kombinovanú marketingovo-administratívnu pozíciu pre digitálnu marketingovú agentúru VISIBILITY. Okrem marketingu ma to stále ťahalo k učeniu, preto som popri práci vo VISIBILITY učila deti v základnej umeleckej škole v Bratislave.

Vďaka štúdiu na školách a všetkym pracovným skúsenostiam vznikla moja predstava o kurzoch a potreba vzdelávať deti a mládež v umení, marketingu a médiách.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

<script src= 5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

<script src= Hudba a učenie – vzťah na hrane" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

<script src= Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete