Top
Zuzana Brendzová

Zuzana Brendzová

Čo by ste o mne mali vedieť?

Študovala som mediálne štúdia a žurnalistiku na Masarykovej univerzite v Brne, kde som získala magisterský titul. Tomuto štúdiu predchádzali dve bakalárske štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre:

  • Učiteľstvo predmetov výtvarná výchova a anglický jazyk a literatúra
  • Marketingová komunikácia a reklama

Popri škole som pracovala na rôznych pozíciách napríklad ako grafický dizajnér, správca e-shopu či marketingový pracovník. Po škole som bola asistentka marketingového riaditeľa a neskôr marketingová manažérka pre iStores - Apple Premium Reseller. Po tejto skúsenosti som sa dostala na kombinovanú marketingovo-administratívnu pozíciu pre digitálnu marketingovú agentúru VISIBILITY. Okrem marketingu ma to stále ťahalo k učeniu, preto som popri práci vo VISIBILITY učila deti v základnej umeleckej škole v Bratislave.

Vďaka štúdiu na školách a všetkym pracovným skúsenostiam vznikla moja predstava o kurzoch a potreba vzdelávať deti a mládež v umení, marketingu a médiách.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

Hudba a učenie – vzťah na hrane BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete