Top
Petra Kováčová

Petra Kováčová

Ahoj, volám sa Peťa a na niekoľko týždňov nebudem len tvojou lektorkou, ale aj kamarátkou a sprievodkyňou tajomnými zákutiami slov. Lovkyňou rôznych druhov textov som už niekoľko rokov. Začínala som písať v stredoškolskom časopise. Na vysokej škole, kde som študovala žurnalistiku, som si vyskúšala prácu v printovom týždenníku, v lifestylovom online magazíne, ale aj v rádiu a televízii ako redaktorka.

Digitálny svet ma lákal čoraz viac, a tak som sa po skončení posledného ročníka prihlásila na stáž do online marketingovej agentúry, kde pracujem dodnes. Tvorím články, persóny a témy z rôznych oblastí. Okrem toho mám nos na zabudnuté čiarky a dĺžne. Vo voľnom čase opäť rada píšem, ale trochu z iného súdka. Mám záľubu v básňach. Pero občas vymením za kreslenie, hudbu či tanec. Kreativite sa nevyhýbam, pokým sa ona nevyhýba mne. Vtedy trávim voľný čas s priateľmi a v spoločnosti úsmevom nabitých ľudí.

Fotografie z workshopu s lektorkou

Snímka obrazovky 2015-11-11 o 12.49.38 11947789_1672141279684502_7539672134756468542_o

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

Hudba a učenie – vzťah na hrane BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete