Top
Monika Floreková

Monika Floreková

Ahoj, moje meno je Monika a pracovala som na veciach, ktoré by ťa mohli zaujímať. Už počas vysokej školy som bola súčasťou marketingového tímu a vymýšľala jednu ideu za druhou. Začínala som ako asistentka projektového manažéra v menšej reklamnej agentúre a neskôr som stála pri rozbiehaní start-upu ako asistentka marketingového manažéra. Nuda? Kdeže! Asistovať pri zrode skvelých projektov je úžasný pocit.

Potom som sa na viac ako 2 roky zastavila v združení, kde som pracovala ako marketingový špecialista. Spravovala sociálne siete, tvorila obsah na web, vymýšľala kampane a písala PR správy. A kam ma to dostalo? Do jednej z najlepších digitálnych agentúr na Slovensku, kde pracujem ako copywriter :)

Kreativita mi je blízka od malička. Vystrihovala som si prílohy z Fifíka a vyrábala som si náhrdelníky z goráliek. Zbožňovala som básničky a recitovanie mi nerobilo žiadny problém.

Milovala som hudbu a dokonca som si písala vlastné texty doplnené o autorské ilustrácie. Samozrejme, že neboli perfektné. Ale o tom je vlastný svet. Nebáť sa pustiť do vecí, o ktorých veľa nevieme. Vyskúšame si, čo nás baví a kto vie, možno sa z toho stane profesia nášho života.

Teraz nepíšem básničky, skôr informačné články na rôzne témy. Ako copywriter sa musím odosobniť, potlačiť vlastný štýl a vedieť vytvoriť kreatívny a kvalitný článok na akúkoľvek tému.

Kreslenie ma baví dodnes. Po malých kúskoch sa zlepšujem a skúšam rôzne techniky. V minulosti som kreslila ilustrácie do učebnice pre deti, ktorú som aj celú graficky navrhla.

Nebojte sa skúšať nové veci v mladšom veku. Možno neviete kam vás osud zaveje, ale aspoň ho budete vedieť usmerniť.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

Hudba a učenie – vzťah na hrane BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete