Top
<script src= Monika Floreková" class="img-responsive">

Monika Floreková

Ahoj, moje meno je Monika a pracovala som na veciach, ktoré by ťa mohli zaujímať. Už počas vysokej školy som bola súčasťou marketingového tímu a vymýšľala jednu ideu za druhou. Začínala som ako asistentka projektového manažéra v menšej reklamnej agentúre a neskôr som stála pri rozbiehaní start-upu ako asistentka marketingového manažéra. Nuda? Kdeže! Asistovať pri zrode skvelých projektov je úžasný pocit.

Potom som sa na viac ako 2 roky zastavila v združení, kde som pracovala ako marketingový špecialista. Spravovala sociálne siete, tvorila obsah na web, vymýšľala kampane a písala PR správy. A kam ma to dostalo? Do jednej z najlepších digitálnych agentúr na Slovensku, kde pracujem ako copywriter :)

Kreativita mi je blízka od malička. Vystrihovala som si prílohy z Fifíka a vyrábala som si náhrdelníky z goráliek. Zbožňovala som básničky a recitovanie mi nerobilo žiadny problém.

Milovala som hudbu a dokonca som si písala vlastné texty doplnené o autorské ilustrácie. Samozrejme, že neboli perfektné. Ale o tom je vlastný svet. Nebáť sa pustiť do vecí, o ktorých veľa nevieme. Vyskúšame si, čo nás baví a kto vie, možno sa z toho stane profesia nášho života.

Teraz nepíšem básničky, skôr informačné články na rôzne témy. Ako copywriter sa musím odosobniť, potlačiť vlastný štýl a vedieť vytvoriť kreatívny a kvalitný článok na akúkoľvek tému.

Kreslenie ma baví dodnes. Po malých kúskoch sa zlepšujem a skúšam rôzne techniky. V minulosti som kreslila ilustrácie do učebnice pre deti, ktorú som aj celú graficky navrhla.

Nebojte sa skúšať nové veci v mladšom veku. Možno neviete kam vás osud zaveje, ale aspoň ho budete vedieť usmerniť.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

<script src= 5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

<script src= Hudba a učenie – vzťah na hrane" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

<script src= Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete