Top
Matúš Molnár

Matúš Molnár

Začal som písať, pretože ma nikto nepočúval. Je paradox, že potom ma začali počúvať všetci.

Vyštudoval som Marketingovú komunikáciu a reklamu na UKF v Nitre. Neskôr žurnalistiku.

Som človek, pre ktorého bude vždy prvoradý obsah a nie forma. Preto prepáčim gramatické chyby, ak obsah bude silný a plný vášne. Copywriting nie je lingvistika a copík nie je korektor. Copík tvorí príbeh a tam by mala byť upriamená jeho pozornosť. Sústrediť sa na všetko ostatné je nepodstatné.

Pracoval som v reklamných agentúrach od Prahy, cez Bratislavu až po Nitru.

Momentálne vediem kreatívny tím ľudí s vlastnou reklamnou agentúrou, kde skúšame nové formy propagácie a reklamy.

Okrem toho som písal pre Design mag a SHIZ o modernom umení a reklame. Píšem vlastnú knihu poviedok, ktorú zrejme nikdy nedokončím, pretože každým dňom vznikajú nové a nové príbehy, ktoré budú končiť až mojim odchodom a to, ako isto vieš, sa dopísať nedá.

PS.: Moje bio som písal pre teba, pretože viem, že si iný ako ostatní okolo teba. Ty narozdiel od nich tento text chápeš a práve preto by si nemal váhať s prihlásením.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

Hudba a učenie – vzťah na hrane BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete