Top
<script src= Matúš Molnár" class="img-responsive">

Matúš Molnár

Začal som písať, pretože ma nikto nepočúval. Je paradox, že potom ma začali počúvať všetci.

Vyštudoval som Marketingovú komunikáciu a reklamu na UKF v Nitre. Neskôr žurnalistiku.

Som človek, pre ktorého bude vždy prvoradý obsah a nie forma. Preto prepáčim gramatické chyby, ak obsah bude silný a plný vášne. Copywriting nie je lingvistika a copík nie je korektor. Copík tvorí príbeh a tam by mala byť upriamená jeho pozornosť. Sústrediť sa na všetko ostatné je nepodstatné.

Pracoval som v reklamných agentúrach od Prahy, cez Bratislavu až po Nitru.

Momentálne vediem kreatívny tím ľudí s vlastnou reklamnou agentúrou, kde skúšame nové formy propagácie a reklamy.

Okrem toho som písal pre Design mag a SHIZ o modernom umení a reklame. Píšem vlastnú knihu poviedok, ktorú zrejme nikdy nedokončím, pretože každým dňom vznikajú nové a nové príbehy, ktoré budú končiť až mojim odchodom a to, ako isto vieš, sa dopísať nedá.

PS.: Moje bio som písal pre teba, pretože viem, že si iný ako ostatní okolo teba. Ty narozdiel od nich tento text chápeš a práve preto by si nemal váhať s prihlásením.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

<script src= 5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

<script src= Hudba a učenie – vzťah na hrane" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

<script src= Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete