Top
<script src= Matej Orovan" class="img-responsive">

Matej Orovan

Som vývojár webovových stránok. Táto práca ma baví a občas trpím „chorobou z povolania“, keď si prenášam do osobného života veci ako cit pre detail, odbornosť a precíznosť.

Som veľký detailista a niekedy môžem budiť dojem, že ma trápi každá maličkosť, no v skutočnosti som tolerantný. Snažím sa vyjadrovať odborne a zrozumiteľne, som nerád, keď je niečo nejasné, preto veci vysvetľujem niekedy zdĺhavo.

Nemám rád iba programovanie, radšej riešim kreatívne zadania a skladám grafiku do kódu. Venujem sa aj optimalizácií stránok, hlavne z hľadiska použitelnosti a SEO.

Weby nielen rád vytváram, ale ich tvorbu rád vysvetľujem a učím druhých. Pracoval som ako stredoškolský učiteľ a majster pre predmety tvorby webových stránok.

Okrem práce mám rád prírodu, športové aktivity, pivo a knihy.

Lektorove kurzy

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu

<script src= 5 dôvodov, prečo je Snapchat dôležitý pre budovanie tvojho blogu" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Snapchat sa v roku 2015 stal treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou na svete a podľa expertov na sociálne médiá má táto platforma ovládnuť naše smartfóny v ďalších rokoch. Vieš, ako Snapchat využiť na vybudovanie svojho blogu?

Hudba a učenie – vzťah na hrane

<script src= Hudba a učenie – vzťah na hrane" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
Akú hudbu máš rada? Celkom obyčajná otázka, avšak pre mňa znamená menšie peklo. Vyberať medzi 215 albumami rôznych žánrov je prinajmenšom zložité. Asi tak zložité ako pokus o porozumenie niektorých ľudí, že sa učím so slúchadlami v ušiach.

Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér

<script src= Tieto základy o farbách by mal vedieť každý dizajnér" class="img-center img-responsive" width="100%"> BLOG
V tomto článku sa dozvieš niečo o delení farieb – história, schémy delenia ale aj praktické využitie pri grafike a tlači. Informácie sú určené pre začínajúcich grafikov, dizajnérov, blogerov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o farbách, ich význame a využití.

ODOBERAJ nÁŠ NEWSLETTER

Kde nás nájdete