Písanie článkov a získavanie návštevníkov stránky nie je vždy jednoduché, preto je každá cenná rada, ktorá blogerovi pomôže v ťažšej chvíli, vítaná. Takéto cenné rady nájdeš na mnohých stránkach, no niektoré sú naozaj výnimočné. Tu je môj zoznam piatich najlepších, ku ktorých som sa dostala cez Feedly.

ProBlogger

Obsah je zameraný na speňaženie blogerského úsilia. Nájdeš na ňom rôzne rady a odkazy na užitočné nástroje. Je to skvelý blog pre začiatočníkov i pokročilých.

Daily Blog Tips

Ak si zvedavý, ako si môžeš zarobiť peniaze blogovaním, mal by si sledovať tento blog. Ponúka tipy týkajúce sa SEO, dizajnu i rôznych zaujímavých trikov, ktoré pomôžu zviditeľniť tvoj blog a ešte aj zarobiť.

Copyblogger

Začínal ako one-man blog, dnes za ním stojí celý tím ľudí, ktorý vzdeláva komunitu autorov z celého sveta. Nájdeš na ňom zaujímavé články o novinkách a radách z blogerského sveta. Okrem toho tvorí a ponúka elektronické knihy zadarmo.

books-441866_1280

Blogging Tips

Tak ako vyplýva z názvu, stránka ponúka tipy pre každodenné blogovanie. Nájdeš na ňom odporúčania ako nájsť správny názov pre blog, vytvoriť si vlastnú vizuálnu identitu alebo kde hľadať inšpiráciu.

WPbeginner

A nakoniec blog nie len pre blogerov, ale určite so zaujímavým obsahom, ak máš stránku postavenú na WordPresse. Nájdeš na ňom návody na vylepšenia stránky, odporúčania na najlepšie moduly, informácie týkajúce sa nastavenia vzhľadu a iné.

Toto je zoznam mojich piatich blogov, ktoré sa oplatí sledovať. Poznáš iné, ktoré stoja zato?